Na stránkách Vás vítá SDH Únětice
AKCE A ZÁVODY:

Muži - 2.6. Letohrad Kunčice ( EX )

3.6. Bučí ( ZCHL )

Ženy - 2.6. Nekmíř ( ZCHL )

3.6. Bučí ( ZCHL )A k t u a l i t y

Brambory v Louňové a propršený, ale bronzový Mochtín

12. července 2011 v 12:06 | Luban
Ač skoro celý týden převládá zamračené podnebí v sobotu se ukáže sluníčko a tak nálada a očekávání závodů je příjemnější. Dráha v Louňové je velice rychlá jak potvrdily předešlé ročníky. Náš tým tam jede urvat co nejvíce bodů a pokusit se dát další 16náctkový čas. Startovní číslo na konci listiny nám dává dostatek času na relaxaci a shlédnout několik útoků. Základna je postavena, jde se na start. Vzadu to klapne, ale vpřed je to o

trochu horší. Rozdělovač se zdrží chvilku s nezapojeným béčkem , pravý proudař podkluzuje při dobíhání k základně a ještě na konci prostříká. Přesto končíme na solidní 4. místě s časem 18:08s (LP 16:93s !!!). Holky bojovně naladěné, chtějí urvat také nějaké body. Jdou do toho s velikým odhodláním. Přesto vše na lepší než 4. místo to nestačí čas 20:06s ( LP 19:05s ). Z Louňové odjíždíme z nepopulárními brambory.
Druhý závod se odehrává na Klatovsku v obci Mochtín, kam ZCHL zavítala poprvé. Dráha solidní, ač značně promáčená z nepřetržitého deště, který v noci přišel. Dráha je mírně zkopce dají se očekávat rychlé časy. Náš čas se zastavil na 17:68s ( LP 17:24s ). Čas solidní a je z toho bronzová příčka a 15 bodů do tabulky. Holky už značně rozbahněné a uklouzané dráze dávají zajišťovací pokus s časem 21:54s ( PP 20:29s ). Tento čas na této dráze stačí na fantastické třetí místo a tak druhý den opakujeme stejné umístění v obou kategorií tentokrat o příčku výše a bereme bronz. Všuchni se těší už domů do tepla a suchého oblečení.
Výsledky zde:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.