Na stránkách Vás vítá SDH Únětice
AKCE A ZÁVODY:

Muži - 2.6. Letohrad Kunčice ( EX )

3.6. Bučí ( ZCHL )

Ženy - 2.6. Nekmíř ( ZCHL )

3.6. Bučí ( ZCHL )A k t u a l i t y

Červenec 2011

Vecenovice Extraliga a Pohár Mistrů

20. července 2011 v 20:09 | Luban
Je tady víkend a další kolo extraligy, tentokrát v dalekých Vacenovicích. Abychom nemuseli vstávat hodně brzo ráno, tak pro jistotu vyrážíme už v pátek odpoledne. Cesta celkem rychle utíká, a tak už ve 23.00 hod. jsme na místě. Večer ještě posedíme, ale ne příliš dlouho, protože kluci musí být fit na sobotní závody. Holky nezávodí, tak si mohou užívat večera plnými doušky. V sobotu už jde vše velmi rychle, a najednou už je na startu tým s číslem 25, což jsou naši kluci.

Brambory v Louňové a propršený, ale bronzový Mochtín

12. července 2011 v 12:06 | Luban
Ač skoro celý týden převládá zamračené podnebí v sobotu se ukáže sluníčko a tak nálada a očekávání závodů je příjemnější. Dráha v Louňové je velice rychlá jak potvrdily předešlé ročníky. Náš tým tam jede urvat co nejvíce bodů a pokusit se dát další 16náctkový čas. Startovní číslo na konci listiny nám dává dostatek času na relaxaci a shlédnout několik útoků. Základna je postavena, jde se na start. Vzadu to klapne, ale vpřed je to o

Nešťastné Pravčice, 16náctkový Radíkov

1. července 2011 v 16:59 | Luban
Je tu další týden a hned další dvojkolo Extraligy ČR. Tentokrát extraliga zavítala pro nás velice daleko cca 420km do dalekých Pravčic. Náš odjezd se k tomu přizpůsobuje a odjíždíme už v pátek v podvečer. Cesta ač dlouhou tak příjemná. Po druhé hodině ranní už spíme ve stanech a v autě. Ráno kupodivu všichni brzo vzhůru asi nedočkavost startu a vylepšení reputace na Extralize ČR. Ráno proběhne snídaně a už jen čekáme a čekáme, než se sjedou ostatní závodnící.