Na stránkách Vás vítá SDH Únětice
AKCE A ZÁVODY:

Muži - 2.6. Letohrad Kunčice ( EX )

3.6. Bučí ( ZCHL )

Ženy - 2.6. Nekmíř ( ZCHL )

3.6. Bučí ( ZCHL )A k t u a l i t y

Mokré Mokrouše, slunečné Petrovice a chladný Bezděkov

8. září 2010 v 20:22 | Ivuš 1
Je sobota 28.8.2010. Ráno po deváté hodině jsme všichni nastoupeni před hasičárnou a vyrážíme na poslední dvoudenní soutěž 12. a 13. kola ZČHL. V sobotu směr Mokrouše, v neděli do Bezděkova pod Třemšínem. Po příjezdu do Mokrouš následuje za nepříznivého počasí
.
prohlídka soutěžní dráhy. Vše je výborně připraveno, počínaje dobrým občerstvením. Bohužel akorát počasí nic moc, ale Mokrouští mají vše dobře připravené a zajištěné. Ač pořádají první soutěž ZČHL sjede se zde 33 požárních družstev mužů a 13 družstev žen. V 11 hodin padne první startovní výstřel z pistole a už to jede jako po másle. Družstvo našich mužů nastupuje jako šesté. Bohužel Rosťa malinko zaváhá na koši a Matty má malý prostřik. Na levém terči byl čas 18,25s na pravém 19,03s a celkově obsadili 6 místo. V této soutěži mužů vyhrálo družstvo mužů z Vřeskovic, druhá Žákava a třetí místo obsadili místní Mokrouše. Jelikož bylo hodně družstev mužů, ženy nastupovaly až kolem 1 hodiny odpolední. My šli jako třetí. Bohužel, zde nám to moc nevyšlo. Měly jsme na levém proudu menší prostřik a v tak velké konkurenci obsadily 9. místo. Nedalo se nic dělat. Celkově zde vyhrála děvčata z Chválenic, druhé Poděvousy a třetí Strýčkovice. Vyčkali jsme vyhlášení a předávání cen a vyrazili směr Bezděkov pod Třemšínem.Část děvčat odjela domů do tepla a část byla převezena do Bezděkova. Zde nám kluci postavili stan, vyložili hadice a ostatní materiál. Po společném jídle se kluci s námi rozloučili a vyrazili směr Petrovice na nedělní extraligu. My poseděli v malebné myslivecké klubovně. Vůbec se nám nechtělo spát do stanu, poněvadž venkovní teplota ukazovala jen 8 stupňů. Takže po domluvě s děvčaty z Bezděkova jsme mohly přespat v patře v myslivně. Kde bylo krásné teplíčko, bohužel hudba hrála do rána, ale to teplíčko bylo přednější. Za to děvčatům vřelé díky!!!! Ráno proběhla hygiena, snídaně a opět příprava na soutěž.
.
Zde se dostavilo 28 družstev mužů a 13 družstev žen. I když chvilkami se ukázalo sluníčko, zima byla lezavá. Po 10 hodině nastoupilo první družstvo mužů. Naši kluci byli nahlášeny v startovní listině jako poslední, poněvadž se čekalo jak dopadnou na extralize. Tam nastoupili na start jako druzí. V Petrovicích zaběhli čas 17:56 ač si mysleli, že tento čas nebude bodovaným místem, vyrazili směr Bezděkov. Do Bezděkova přijeli tak 15 minut před svým startem. Na základně vše připravené k útoku. Po výstřelu a výběhu ze startovací čáry se sesune savec s košem na zem. Kluci vyběhli a sebírají savec a koš na zemi. S časem 25:65 obsadili 21. místo. Holt smůla. Ale i přesto se dozvěděli, že na extralize v Petrovicích obsadili 15cté bodované místo, kde byla ohromná konkurence a soutěžilo zde 57 týmu mužů a 26 týmů žen. Nyní opět do Bezděkova. Zde opět zvítězili Vřeskovice, druhá byla Horní Lukavice a třetí Žákava. Po skončení soutěže mužů následovala krátká přestávka. Po ní následovala soutěž žen. My nastupovaly s pořadovým číslem 12. Zde se nám zadařilo moc dobře. Na levém terči byl čas 19:96 a na pravém 20:19. Takže celkově jsme obsadily 3. místo. Vyhrály děvčata z Poděvous a druhé děvčata z Bezděkova a třetí my. Po skončení soutěže následovalo vyhlášení výsledků a předání cen. Ač neradi skončilo nám poslední dvoukolo soutěže ZČHL. O příštím víkendu vyrážíme do Telče. Jak muži,tak ženy. V Telči se běhá na náměstí, které je moc krásné a ta atmosféra okolo je vynikající. Pak už nás čeká jen poslední závod ZČHL, kde se bude jak se říká "lámat chleba". Po soutěži bude následovat celkové vyhlášení a ukončení 14. kola VI. Ročníku ZČHL v požárním sportu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Emerson Mecardo Emerson Mecardo | E-mail | Web | 12. září 2010 v 13:43 | Reagovat

Ti lidi daji na facebook snad všechno http://bit.ly/bLyH5t

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.