Na stránkách Vás vítá SDH Únětice
AKCE A ZÁVODY:

Muži - 2.6. Letohrad Kunčice ( EX )

3.6. Bučí ( ZCHL )

Ženy - 2.6. Nekmíř ( ZCHL )

3.6. Bučí ( ZCHL )A k t u a l i t y

Chrást(Valcha) aneb vítězství nadosah

7. září 2010 v 11:56 | Luban
Předposlední víkend v srpnu je ve znamení posledního kola brdské ligy a vyhlášení vítězů a poražených. Na soutěž odjíždíme s přáním vyhrát a udržet 3. místo v tabulce a holky 1. místo. Příjezdje o něco dříve něž jsme předpokládali a tak vidíme na hřišti pobíhat pořadatele jak drobnými úpravami dokončují přípravu hřiště. Čekání je dlouhé a počasí jakoby chtělo ukázat, že je ještě léto. Konečně zahajovací nástup rychlá slova pořadatele přijdou vhod a rychle na startovní čaru. Startujeme jako 3 a tudíž rychle rozběhat a smotat hadice.
.
Holky si můžou ještě dáchnout ve stínu, jdou až 16té. První útok naznačil že by jsme mohli dneska vylepšit svůj rekord a i brdský. Čas 14,87s (P 14,76s) nás po první kole bezpečně drží na první pozici. Holky svůj první rozběch chtějí takzvaně zajistit aby prošli dál ale málem se jim to vymstí. Čas 20,9s (P 18,97s) stačí jen na 5 pozici a tak se musí utkat v rozřazovacím pavouku o postup do semifinále. To naštěstí zvládnou a jsou mezi nejlepší čtveřicí čas byl 20,49s (L 19,21s). Kluci si ve čtvrtfinále bez problému poradí s Chotilskem jelikož dávají NP, ale náš čas je ohromující 14,68s(L 14,57s)a tím vylepšujeme rekord jak svůj tak i Brdské ligy.
O finále si to v ženské kategorii rozdají naše holky a Chotilsko. Na holkách je znát nervozita jde přeci jen o první místo v celkové tabulce. Voda jde asi až příliš rychle, pravá proudařka nezaklekne moc šťastně a nemůže udržet proudnici , strojnice ubírá a čas 24,43s (L24,37s) pošle holky do boje o 3 místo. Šance na vítězství tu ještě je pokud holky udrží 3. místo a holky z Bezděkova skončí druhé. Kluci mezi tím jdou do semifinále kde se utkají se Zalužanama. Čas opět pod 15 sekund a škoda lehkého prostřiku na L proudu. Čas tedy 14,8s (P 14,34s) nás opět posouvá k touženému vítezství. Holky v boji o 3 místo uspějí a teď už jen čekat jak si s tímto poperou holky z Bezděkova. Bohužel pro holky z Bezděkova to končí ne moc šťastným koncem pravá proudařka nedává spoje vypadavá jí klubíčko a veškeré šance na vítězství jsou pryč. Naše holky tedy v celkovém pořadí zvítězili se stejným počtem bodů jako Bezděkov, ale měli o jedno vítězství více. Velká gratulace všem na stupních vítězů a čest poraženým. Ještě se podíváme na finále mužské kategorie kde jsme si to rozdali s Raděticemi. Krásný útok , jen prostřik tentokrát na P proudu. Čas 14,69s (L 14,34s) nás bez váhání řadí na 1. Místo a je potěšující že všechny časy, které jsme zde dosáhli byly pod 15 vteřin. V celkovém umístění obsazujeme 3 pozici a jsme velice spokojeni. Už jen počkat na nástup převzít ocenění krásné medaile a poháry a rychle domů slavit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 29. srpna 2011 v 22:11 | Reagovat

Chceš vyhrát super telefon Nokia E7? Podívej se na http://raketka.cz/soutez-o-telefon-nokia-e7 a hlasuj(zabere to max 1 minutku) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.