Na stránkách Vás vítá SDH Únětice
AKCE A ZÁVODY:

Muži - 2.6. Letohrad Kunčice ( EX )

3.6. Bučí ( ZCHL )

Ženy - 2.6. Nekmíř ( ZCHL )

3.6. Bučí ( ZCHL )A k t u a l i t y

Propršený Kout na Šumavě a slunečné Poděvousy

11. srpna 2010 v 13:03 | Ivuš 3
"Černý Petr" v podobě sepsání pár vět o uplynulém víkendu, který jsme jako všechny ostatní strávili na závodech, padl dnes na mě. Marně se snažím najít v hlavě nějakou originální větu, kterou bych začala článek o našich letos již jednadvacátých závodech. A protože mě žádná nenapadá, řeknu pouze jedno slovo: DÉŠŤ. Sobota byla teda ve znamení deště, bahna, mokrého oblečení a gumaček. Krásné hřiště v Koutě na Šumavě se během jednoho dopoledne proměnilo ve směsici louží a bláta. To vše se samozřejmě podepsalo na výkonech jednotlivých družstev.
.
I když sleduji všechny útoky mužských účastníků soutěže, hlavně tedy těch co nosí na zádech napsáno Únětice, s velkou pozorností, nejsem schopná jednotlivé útoky příliš popsat. Použiji proto již mnohokrát napsaná slova….přípravka, 5 minut na základně, startovní čára, výstřel, cvaknutí koncovek,…., smyčka u trojáku, která ovlivnila levého proudaře, časy LP 17,98, PP 17,11 a výsledné 4. místo.
U žen se můžu trochu rozepsat na základě vlastních zkušeností, které ale nebyly příliš dobré. Déšť, který nepřestal, ba naopak ještě zesílil, během kategorie žen, velice znepříjemňoval snažení nás všech. Na startovní čáře nám kapala z helmy voda a nohy se bořily do bahna…, v takových podmínkách jsme útok dokončily s nepříliš hezkým časem LP 20,70 a PP 20,78, za který jsme ale i tak byly velmi rády, neboť nám přinesl krásné 3. místo.
.
O sobotním večeru toho bohužel nemůžu moc říci, protože jsem se ho nezúčastnila, ale po tom, co jsem viděla v neděli ráno svoje kolegy z družstva si myslím, že bude patřit do skupiny těch více než povedených.Závod v Poděvousích druhý den byl, co se počasí týče, mnohem zdařilejší. Snad to mělo vliv i na kluky, kteří si svým výkonem, i přes malé zaváhání na levém proudu, vybojovali    2. místo. (LP 18,38, PP17,35). My holky jsme předvedly také, opět dle mého nepříliš odborného názoru, celkem zdařilý útok. V kategorii žen, kde byla laťka dnes nasazena velmi vysoko, neboť čas 17,83 stačil "až" na 4. místo., jsme s menším prostřikem na levém proudu obsadily 7. místo (LP 19,91, PP 18,65) a sebraly jeden cenný bodík do celkového pořadí. Po vyhlášení a rozdání cen jsme si jako vždy všichni
nepřáli nic jiného, než se co nejrychleji dostat domů a dohnat jedinou věc, kterou většina z nás o víkendu nestihla - spánek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.