Na stránkách Vás vítá SDH Únětice
AKCE A ZÁVODY:

Muži - 2.6. Letohrad Kunčice ( EX )

3.6. Bučí ( ZCHL )

Ženy - 2.6. Nekmíř ( ZCHL )

3.6. Bučí ( ZCHL )A k t u a l i t y

Asfaltové Klatovy a osmnáckové Dolní Hradiště

9. srpna 2010 v 12:30 | Matty
Týden utekl jako voda a my opět vyrážíme na závody. Dneska do nedalekých Klatov, kde se soutěž pořádá poprvé a tak jsme všichni zvědavý, jaké časy tam budou padat, protože se běží na asfaltovém povrchu. Je půl deváté a my se scházíme u hasičárny, připravíme věci a něco okolo deváté vyrážíme. Cesta utíká docela rychle a asi po půl hodině míjíme značku Klatovy.
.
Přijedeme na náměstí kde se soutěž koná a jsme tu téměř první, to nám nehrává zabrat dobré místo pod stanem a připravit si věci. Zanedlouho po nás přijíždí další týmy a než se nadějeme je nástup. Dnes jsme si opět zarezervovali místa vpředu a tak jdeme na řadu asi jako desátý. Na základně vše na pohodu a my se můžeme připravit na startovní čáru. Padá výstřel, ale někteří z nás již netrpělivě vystartovali a tak nás startér vrací za lajnu ještě jednou. Na podruhý vše klapne, parádní koš i nalití a voda už letí dopředu, béčka natažena troják na svém místě a proudy na čářě, škoda jen malého prostřiku na levém brku 18:11 na pravém terči sraženo 17:43 a pro dnešek to znamená 4. místo. Po odběhnutí mužů se připravují ženy, naše holky jdou na základnu taky celkem brzy. Holky jdou na čáru a všichni jsme zvědavý, jak jim to dneska klapne, padá výstřel a holky odstartují napoprvé, na základně se s tím nemazlí a hned letí dopředu, zadek klapne na jedničku a teď je to jen na proudech, na levém terči sraženo ve vynikajícím čase 18:38, ale na pravém terči trošku profouknuto a výsledné 5. místo s časem 19: 18. Po skončení závodů se každý z nás přesune, kam je mu libo, někdo jede rovnou na závody do Dolního Hradiště, kde se běží zítřejší kolo, někdo jede na Hracholusky a někteří z nás jedou povzbudit Péťu na fotbal do Střížovic. Tam se ale nezdržíme dlouho a vyrážíme za ostatníma do Dolního Hradiště, kde se právě běží noční soutěž na 2B. Nejsme kompletní a tak se této soutěže nezúčastníme a šetříme síly na druhý den. Po bouřlivé noci se ale všichni ráno sejdeme v pohodě pod naším stánkem a netrpělivě čekáme na zahájení soutěže. Padne desátá hodina a my jdeme opět na nástup.
.
Dnes svůj útok opět rozbíháme mezi prvními a tak si musíme rychle připravit věci a trochu se rozběhat. Když uslyšíme od Honzy Adamce na základnu se připraví Únětice, vezmeme si svoje věci a jdeme na to. Padne výstřel a my se ženeme kupředu, bohužel strojník dnes není úplně ve formě a spoje na základně necvakne napoprvé a tak jde voda dopředu dnes trochu déle, na levém brku vystřelí voda trochu dýl 18:03, matty na pravém terči sraženo 17:63 a pro dnešek nejrychlejší proud, celkový čas pro nás dnes znamená druhé místo. Ani se nenadějeme a už jsou na základně naše holky. Padne výstřel a je na co se dívat, holky metou dopředu, sestřelí téměř současně, na pravém terči rovných 19:00 a na levém terči 18:94 a dnes opět krásné páté místo. Po vyhlášení sbalíme věci a mizíme směr Únětice a všichni už se těší do své postele, až dospí tento náročný víkend.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.