Na stránkách Vás vítá SDH Únětice
AKCE A ZÁVODY:

Muži - 2.6. Letohrad Kunčice ( EX )

3.6. Bučí ( ZCHL )

Ženy - 2.6. Nekmíř ( ZCHL )

3.6. Bučí ( ZCHL )A k t u a l i t y

Slunečná víkendovka na Moravě

18. července 2010 v 20:59 | Terka
Jako skoro každý víkend tak i tento vyrážíme na závody,tentokrát nás čeká dlouhá cesta a to do Vacenovic na Moravu.Rozhodli jsme se vyrazit na cestu večer ,kdy bude menší provoz,tak že nandat do aut naše obr víkendové tašky a chrastící lednici dvanáctky, ta nesmí chybět na tak dlouhou cestu.
.
Ve 23:00 konečně odjíždíme,cestou se ještě zastavíme na benzínce natankovat benzín a občerstvit se, ve 4 hodiny ráno se nám už ukazuje krásný areál ve Vackách, vyskáčeme s aut postavíme stánek,vyndáme věci a utahaný s cesty se už soukáme do spacáku a odpočíváme na druhý den. Ráno už nás vytáhne ze spacáku sluníčko, kterého jsme si za celý víkend hodně užili. Jdeme se nasnídat a už se nám pomalu řadí týmy na nástup,a zachvíli jsou závody v plném proudu ,kluci jdou na řadu jako 8,připravují si věci a už jdou na start .Na našem novém strojníkovy je trochu vidět nervozita, ale vše klapne jak má kluci končí svůj útok časem 17,12s (L 17,03s) a celkově končí na skvělém 2.místě,všichni máme obrovskou radost!My holky běžíme jako 9 na základně vše o.k a jdem na věc,první start se nám moc nepovedl ale druhý proběhne v pořádku rozbíháme svůj útok a časomíra se zastaví na čase 18,98s (L 18,44s),a celkové skvělé 4.místo.
.
Po ukončení závodů samozřejmě slavíme naše úspěchy a k ránu všichni unavení padají do spacáků.V neděli nás čeká Pohár mistrů na který byli pozváni ty nejlepší týmy, začátek v 10 hodin,po slavnostní nástupu jdou kluci na řadu jako 8, ale po menším zaváhání dávají čas 18,83s a celkové 16.místo.holky jdou na řadu jako 9 a vše jim klapne jak má a dávají čas 18,32s a celkové opět krásné 4.místo. Po skončení závodů si sedneme pod stánek a čekáme na vyhlášení a mezi tím si sdělujeme svoje dojmy s útoků. Když je zavelen nástup jdeme se seřadit, převzít ceny a už jdeme pakovat věci k odjezdu přese jen nás čeká dlouhá cesta,nasedáme do aut zamáváme kamarádům hasičům a odjíždíme, po cestě se ještě zastavíme v "mekáči" na hamburgery. Všichni s boulemi za ušima pádíme k domovu. Domů přijíždíme večer v 8 hodin všichni se rozejdeme odpočívat domů a to byl náš víkend na Moravě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.