Na stránkách Vás vítá SDH Únětice
AKCE A ZÁVODY:

Muži - 2.6. Letohrad Kunčice ( EX )

3.6. Bučí ( ZCHL )

Ženy - 2.6. Nekmíř ( ZCHL )

3.6. Bučí ( ZCHL )A k t u a l i t y

3. a 4. kolo ZČHL Hůrky, Bučí

13. července 2010 v 9:32 | Klára
Je sobota ráno a jako každý víkend se vyráží na závody. Tentokrát na 3. a 4. kolo ZČHL do Hůrek a do Bučí. V hasičárně vše připraveno a může se vyrazit.
.
Počasí nám přeje, někdy až moc tak se hned po příjezdu jdeme podívat ke stánku s nápoji a občerstvením. V 11 hodin je slavnostní nástup a hned jako první jde na startovní čáru domácí tým Hůrky muži. Naši kluci se díky Gyrilovo zraněnému prstu přehodili na proudech, tak snad se zadaří. Parádní útok, jenže vycvaknutí proudnice na LP znamenalo výsledný čas 22,09s a až celkové 14. místo (PP 17,73s) Celou soutěž vyhrál v letošní sezoně suveréní tým Horní Lukavice. Po malé pauze na přestavění terčů začíná soutěž žen. Naše holky chtějí ukázat co natrénovali od minulého závodu. Dobře rozběhnutý útok však zkazil košík v kádi a NP. Nedá se nic dělat a bez bodu přejíždíme do cca 60km vzdáleného Bučí. Tady od 18.00 hod probíhá večrní soutěž a zároveň trénink na nedělní závod na 2B. Soutěže se účastní oba naše týmy. Holky se umísťují na 3. místě s časem 21,.. a kluci celý závod vyhráli s časem 15,15s. Vyhlášení proběhne až v neděli, tak může nastat volná zábava se zde hrající skupinou.V neděli je ještě větší horko a tak všichni uvítají závodění už od 10.00 hod. Kluci si chtějí napravit reputaci, ale opět se nedaří. Pomalejší koš a špatné vytažení savice ma za následek čas 20,90s (PP 19,93s) a 14. místo. "Když se daří, tak se daří"
.
Holky nenechávají nic náhodě a s časem 18,54s (PP18,48s) soutěž vyhrávají před domácími. Po předání ocenění a diplomů se pomalu vracíme domů a už přemýšlíme jak se bude dařit za týden v Louňové.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Arnaud Arnaud | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 4:00 | Reagovat

Díky za info, hledám informace, poněvadž co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.