Na stránkách Vás vítá SDH Únětice
AKCE A ZÁVODY:

Muži - 2.6. Letohrad Kunčice ( EX )

3.6. Bučí ( ZCHL )

Ženy - 2.6. Nekmíř ( ZCHL )

3.6. Bučí ( ZCHL )A k t u a l i t y

Rekordy na denním pořadku(Zalužany a Bojanovice)

24. června 2010 v 0:08 | Luban
Další víkendové zápolení na Brdské lize je před námi a všichni doufáme že se nám povede stejně dobře jako na prvním kole této ligy. Ráno je dosti zmatené, jelikož sraz u hasičské zbrojnice je v 9.00 h.Nic zvláštního si řikáte co???To by ale závody nesměli začínat až ve 13.00h., nicméně balíme a odjíždíme. Cestou se stavíme na Orlíku se pokochat krajinou a zpříjemnit si čekáni na závody. Po příjezdu a rozložení našeho náčiní si každý najde zábavu po svém, někdo lenoší, někdo čte a někdo probírá taktiku před závodem. Nástup je už připraven a tak se může začít zápolit o ty krásné poháry.Nejdříve se na start postavíme my muži. Útok rozbíháme v klidném pojetí a čas je přesto po prvním kole nejlepší a to 14,76s(L 14,55s).
.
Ještě malé podotknutí tento čas je Nový rekord Brdské ligy. Holky si v prvním rozběhu dávají krásný osobní rekord a to 18,46s (P 18,43s). Následně přichází souběžné útoky a pořad zmiňovaný "PAVOUK". Muži nastupují proti klukům z Chrástu. Parádní to útok na levém proudu svítí čas 14,76s ,ale co to naše oči vidí, pravé brko dostávám červený praporek za přešlápnutí hadice. No nic pro dnešek muži končí na 8.místě.
Našim želízkem v boji tedy zůstávají holky které nastupují do rozběhu s družstvem Líchovy s těmito závodnicemi si holky poradí sice s problémy ale dokončují v čase 22,5s(P 22,46s). Finále je tedy opakovaní z prvního kola a to mezi Úněticemi a Bezděkovem pod Třemšínem. Holky
opakují chyby jako na prvním kole Brdské ligy a i přes veliké komplikace dosahují času 26,67s (L 26s) a vítězí,jelikož z Bezděkova ulívá proudařku a ty nedokončují. Po vyhlášení a rozdání cen vyrážíme směr Bojanovice kde se druhý den koná 3 kolo Brdské ligy. Přes noc v areálu zůstáváme sami jelikož tady není tradice že se přespává. Ráno je hned a tak už přemýšlíme jak to dneska zvládneme. Na start základního kola jdeme my muži úplně jako první přesto nenecháváme nic náhodě a pokládáme velice slušný čas 14,87s (L 14,63s) opět končíme po základní časti na první pozici. Ženy nechtějí moc zaostat a tak dávají čas 19,89s (P 18,61s) a také končí na první pozici. Dále v rozbězích nastupujeme proti Starému Rožmitálu a ženy proti Chotilsku. Muži dávají krásný čas a to 14,92s (L 14,45s) a tedy postupujeme. Ženám se tento útok vydařil velice pěkně. Hodnota času je následovná 18,27s (L 18,2s) a překonaly tak 7 let starý rekord Brdské ligy které drželo družstvo z Chválenic veliká gratulace. Nic jdeme dále.
.
V dalším rozběhu narážíme na družstvo ze Sloupu a holky si finále zaběhnou proti ženám z Malých Přílep. Muži jdou pořad jakoby strojově a časy jsou podle toho i vidět, ale tentokrát prostřik na levém proudu byl veliký 15,74s (P 14,7s) a tak jdme do boje o třetí pozici s družstvem Chotilska s těmi jsi už bez zaváhání poradíme a končíme tak na krásném 3.místě. Ještě se vrátíme k finále žen, které dopadá následovně vítězí naše holky s časem 19,17s (P 18,45s). Na závěr musíme poděkovat všem kteří nás doplnili a to Petrovi Kášpárkovi (přešlapka), Vendy Ulrichové a také Pískleti a Verče, ještě jednou díky snad se Vám s námi líbilo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.