Na stránkách Vás vítá SDH Únětice
AKCE A ZÁVODY:

Muži - 2.6. Letohrad Kunčice ( EX )

3.6. Bučí ( ZCHL )

Ženy - 2.6. Nekmíř ( ZCHL )

3.6. Bučí ( ZCHL )A k t u a l i t y

Lhůta aneb nezakopni o krtka

2. června 2010 v 20:31 | Ivuš 1
V sobotu 29.5.2010 opět nezůstáváme doma a vyrážíme do nedaleké Lhůty na Rokycansku. Jeli jsme soutěžit obě družstva a to o putovní pohár starosty Lhůta. Začátek závodu byl v 13:00 h.
.

Po příjezdu se seznamujeme se složitější tratí a mírným stoupáním. Pro proudaře to nebylo lehké. Sjelo se zde 11 družstev mužů a 4 družstva žen. Soutěž proběhla na nástřikové terče. Kategorie ženy běžely 2 útoky, z toho se počítal lepší čas. Z kategorie mužů postupovalo 6 družstev s nejrychlejším časem do druhého kola. Počasí nám přálo. Naši kluci postupovali s nejlepším výsledným časem celé soutěže 22,09s. Takže si vybojovali jak pohár starosty, tak velký putovní pohár starosty Lhůty. Druhé místo zůstalo domácímu družstvu ze Lhůty a to s časem 26,78. Třetí pohár si odvezlo mužstvo Štěnovického Borku, které dosáhlo času 31,23s. Po malé přestávce následovala soutěž žen. Jako první nastoupily Štáhlavice, druhé Chválenice, třetí Únětice a čtvrté Mokrouše, které mělo 3 posily z Chválenického družstva. Jako na domácí půdě si zde připadají Chválenice, jenž zde trénují.
.

A tak tedy družstvo Chválenic zaboduje nejlepším výsledným časem 24,54s. Druhé místo obsadily ženy z Mokrouš a třetí místo zůstalo našim děvčatům. Na čtvrtém místě skončily Štáhlavice.Po rozdání pěkných věcných cen a pohárů následovalo malé občerstvení družstva, zhodnocení soutěže a návrat do nedalekých Únětic.Již nyní se všichni těšíme na 1. kolo ZČHL, které se bude konat v sobotu 5.6.v Horní Lukavici a v neděli 6.6. v Seči.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.