Na stránkách Vás vítá SDH Únětice
AKCE A ZÁVODY:

Muži - 2.6. Letohrad Kunčice ( EX )

3.6. Bučí ( ZCHL )

Ženy - 2.6. Nekmíř ( ZCHL )

3.6. Bučí ( ZCHL )A k t u a l i t y

Chrášťany

11. května 2010 v 20:14 | Zdeněk- Gyril
V neděli 9.5.2010 jsme vyrazili na Krušnohorskou ligu. Cestou jsme drobet zabloudili, ale brzy jsme našli správnou cestu.
Po příjezdu do závodního areálu Dřemčicích jsme se šli uvítat s našimi kamarády z Chrášťan. Na startovní listině jsme figurovali mezi posledními mančafty.
.

Rozhodli jsme se zajít na čaj,pivko….. prostě, kdo jak měl chuť. Z ničeho nic přiběhl Vašek, že potřebují půjčit proudaře. Los padl na mě. Šel jsem si rychle zabalit hadice a šel jsme na to. Útok proběhl bez větších problémů a s celkovým časem 19,15s se družstvo mužů B z Chrášťan umístilo v celkovém pořadí na 1. místě. Po shlédnutí několika mužských útoků jsme se šli připravovat. Za nedlouho jsme už stáli na startu a čekali jsme na výstřel.
Útok probíhal v celkem klidu, ale jak se voda dostala na proudy tak se začaly dít věci. Pravý proudař (JÁ) si hodil klubko pod nohy tak, že tam skákal jako kamzík. Na závěr ještě nedal proudnici. Co víc dodat? Holt, když se daří, tak se daří. Celkově jsme skončili na 8. místě. Snad se k nám štěstěna příštím závodě obrátí a my jí chytneme za pačesy a nepustíme až do konce sezóny.
Nejlepším proudařem se stal Lukáš Matýs s časem 18,09s.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.