Na stránkách Vás vítá SDH Únětice
AKCE A ZÁVODY:

Muži - 2.6. Letohrad Kunčice ( EX )

3.6. Bučí ( ZCHL )

Ženy - 2.6. Nekmíř ( ZCHL )

3.6. Bučí ( ZCHL )A k t u a l i t y

Horní Hradiště a Hůrky

26. listopadu 2009 v 22:47 | Zdenda (Gyril)
A je tu víkend a my vyrážíme na další dvoukolo ZČHL do Horního Hradiště a Hůrek.
V Horním Hradišti jdeme až ke konci startovní listiny a máme dostatek času projít si dobře nástrahy tratě. Pomalu se blíži na nás řada a proto se jdeme proběhnou, abychom nebyli ztuhlí.

A už jsme na startu. Příprava nám jde od ruky a během chvilky jdeme na startovní čáru. Závodníci na místa, připravte se, pozor a je tu výstřel a my vybíháme. Na základně zaváhá pravý proudař, ale běží v závěsu za levým, ale bohužel projeví se to na sestřiku a je z toho celkové 5 místo. Po krátké pause a přendání terčů začínají útoky žen. Naše ženy jdou mezi prvními. Útok probíhá v klidu,ale to se jen zdá voda letí dopředu velmi rychle na pravém proudu je i sedumnáckový čas. Škodo prostřiku na levém proudu, ale i tak to byl velmi pěkný útok. V konečném pořadí končí ženy na hezkém 4 místě. Po vyhlášení přejíždíme do Hůrek bohužel moc týmů zde není, ale i tak jsme si udělali hezký večer. Ráno nás přivítá sluníčko, ale chvilku mu to trvá než na nás dopadnou první ranní hřející paprsky. Družstva se pomálu začínají sjíždět a než se nadějeme je tu nástup. Po nástupu si připravujeme věci a jdeme se rozběhat . Za nedlouho se přemisťujeme k přípravné základně.

Na přípravné základně jsme drobet nervózní jelikož nechceme brodeslavským klukům dopřát klidného spaní. Na startu nám Petr řekne ať jdeme na klid. A je tu výstřel dneska prostě chceme vyhrát a vše tomu nasvědčuje .Lehké prostříkání na levém proudu, ale i tak končíme dnes se 17 časem na prvním místě.Našim ženám se bohužel dnes nedaří a dnes nebodují,ale i tak je vidět, že chtějí víc a posílají do předu čím dál rychlejší vodu. Nevěšte holky hlavu příště to vyjde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.