Na stránkách Vás vítá SDH Únětice
AKCE A ZÁVODY:

Muži - 2.6. Letohrad Kunčice ( EX )

3.6. Bučí ( ZCHL )

Ženy - 2.6. Nekmíř ( ZCHL )

3.6. Bučí ( ZCHL )A k t u a l i t y

Netín a Petrovice Extraliga

23. srpna 2009 v 19:47 | Rosťa
Přes týden většina lidí z týmu odpočívá, jen proudaři se sejdou aby potrénovali sestřiky. V pátek je snaha o trénink, ale záhy hned končí zraněním. Petr si roztrhl nohu o špatně nahozenou koncovku. A tak balíme a těšíme se na další kola Extraligy. Ty se konají ve Lhotkách (Netíně) a Petrovicích. Soutěž v Netíně pořádají SDH Lhotky a to z důvodu neshody s místními občany ve Lhotkách.

V sobotu ráno jako skoro každou sobotu, menší zdržení. Ale už jsme na cestě a zastavujeme až nedaleko Rožmitálu pod Třemšínem, abychom jsme se občerstvili. Zbytek cesty běžel hladce. Po příjezdu na místo konání, tedy Netín jsme se zabydleli a čekali na slavnostní nástup. Jelikož máme startovní číslo 41 tak čekání na onen útok si krátíme hraním s mičudou. Po více jak 2 hodinách se dostává konečně řada i na nás. Začínáme se strojit a připravovat naše vybavení. Na přípravné základně se to netrpělivostí jen hemží. Naše příprava na základně je opět bez problémů. Je tu výstřel, po pěkně rozběhnutém začátku to všechno končí hned vzápětí, kdy koš končí v kádi, ale bez savice. Toto zaváhání znamená červený praporek a družstvu další NP. Po stočení hadic jdeme s mrzutou náladou
koupit něco na zub. Po jídle a po útokách žen odjíždíme do Petrovic. Cestou se stavíme v Třebíči v Penny abychom ještě něco málo nakoupily na večer. Bylo vidět že nám opět trochu stoupla nálada díky Lukášovi s Lubošem, kteří náš nákup zpestřili vozením v nákupním vozíku. Po příjezdu do Petrovic rozkládáme stan a každý se věnuje jiné aktivitě Fotbal, Frisbee a spánku.V pozdějších hodinách u našeho stanu začala znít i harmonika a tak se zpívalo a pilo. Ráno po bujaré noci jsme něco posnídali a přenesli stan k trati. Začíná slavnostní nástup. Dnes jdeme jako 32 a tak v našem altánu lenošíme.

Konečně jsme se dostali na přípravnou základnu, kde se snažíme být v klidu. Naše základna jako vždy rychle postavená, ještě namazat a jde se na věc. Po výstřelu se zdá být vše ok, koš na jistotu a strojník už žene vodu k terčům, ale bohužel náš útok zase končí neslavným písmenem NP, jelikož Lubošovi u rozdělovače se vyšroubovala hadice z půlspojiky a vyletěla. Po odklizení věcí něco málo poobědváme a čekáme na útoky družstev žen. Poté jsme sklidili naše vybavení a rozloučil se s našimi kamarády. Při cestě domů si trochu prohlídneme Telč kde 5. září budeme závodit. V Telči se ještě občerstvíme na benzině kde tankujeme. Po spatření značky Únětice jsme rádi že jsme konečně doma. Tak a příští týden na ZCHL.
Ahoj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.