Ženy - 2.6. Nekmíř ( ZCHL )

A k t u a l i t y

Louňová- Bezděkov pod Třemšínem ZCHL

25. srpna 2009 v 9:48 | Martin :o)
Co by to byl za víkend bez závodů a co by to byl za pátek bez tréninků a tradičního taktizování v hospodě. Tak tento víkend pokračuje Západočeská liga 15.8. premierově v Louňové a 16.8. v Bezděkově p.T., čemuž předcházel páteční trénink a porada v hospodě, ale šlo se brzy spát, aby už před půl 10 stepovali nedočkavci na odjezd krátce před 10hodinou. Po nedlouhé cestě jsme se už rozkoukávali, zabydlovali na místě konání a vyplňovali dotazníky v Louňové.

Kluci opět startovali mezi posledními, ale to neměnilo nic na tom, že útok dobře rozběhnutý skončil posledním sestřihem v 17:24s (PP 16:67s a nejrychlejší proudař toho dne), který jim dnes zajistil 1.místo a brali nejvíce bodů.Holky, pro dnešek se suplem na pravém proudu, vyběhly jako 7. v pořadí a pěkně si to uháněly bez problému vpřed, už jen voda, sestřik a je čas na světě, škoda jen prostřiku na levo, jelikož vpravo by byl osobáček 18,76, ale 23,61s pro dnešek končil 8.místem.
Po předání cen, zbalení a důležité fotodokumentaci vyrážíme cestou dlouhou, klikatou a velmi veselou do Bezděkova pod Třemšínem, kde se zabydlujeme, aklimatizujeme a sledujíc večerní soutěž večeříme (nezúčastnili jsme se, jen jsme vyslali energii překypujícího Lukáše za někoho běžet).

Následovala obvyklá závodová "zábava" podle individuálního programu každého jedince. Ráno nás budí randechtíví Zdenda, který uháněl v 6 na bramboračku. Už od rána dává slunko příslib opět horkého dne.Tým můžu startující opět ke konci startovky běžel co mohl, ale čas 18,90s (PP 18,09) stačil na 5.místo a pád na 3.místo v celkovce.Holky, dnes se svou proudařkou odběhli pěkný útok končící časem 20:55 a pro dnešek brali 6.místo.Tak nezbývá než sbalit věci, podstoupit nástup a vyhlášení a jet domů. No a další závodní víkend za nám a nám nezbývá nic jiného než trénovat a těšit se na další víkend.:o)