Na stránkách Vás vítá SDH Únětice
AKCE A ZÁVODY:

Muži - 2.6. Letohrad Kunčice ( EX )

3.6. Bučí ( ZCHL )

Ženy - 2.6. Nekmíř ( ZCHL )

3.6. Bučí ( ZCHL )A k t u a l i t y

Kout na Šumavě- Poděvousy

13. srpna 2009 v 9:25 | luban
Po vydařeném víkendu na Brdské lize, kdy jsme zaběhli nový rekord Brdské ligy a tím i náš osobáček na 2B, vyrážíme tuhle formu potvrdit i na ZCHL. Závody se konají v Koutě na Šumavě a v Poděvousích. V minulé roce se nám v obou již zmiňovaných obcích hodně dařilo a tak jsme s úmyslem navázat na dobré výsledky odjeli i tentokrát.. V 9 hodin odjíždíme. Cestou se stavíme pro Ivanku v Malinci a vzhůru do Kouta. Cesta je hodně zábavná a občas nám jí zpestřili páni Esenbáci.:o) Do Kouta na Šumavě dorážíme mezi posledníma a tak si stánek postavíme bokem jen pro sebe, abychom měli větší intimčo.:o) Počasí je vskutku nádherné.

První závody na ZCHL kdy neprší a není zima. Dosti keců okolo jdeme na útoky. My kluci jdeme na start mezi posledníma. Holky jdou na start jako 3 v pořadí. Základna je na výbornou, příprava netrvá skoro ani 3 minuty že by jsme více trénovali základnu než útoky??? Útok nemá snad žádnou chybu snad jedině dát o chvilku dříve plyn, ale konec koncům čas 17,15s na PP 17,07s co víc si přát. Tento čas je náš nový rekord na 3B a tím pádem je to
dneska zasloužené 1.místo a 20 bodů do tabulky. Holky se připravují s čím dál větším klidem a na útoku je to také hodně znát. Je tu výstřel. Jitka malinko zaspí na startu a Ivanka čeká chvilku na spoj. Vše je jinak v pořádku a tak voda muže letět kupředu. Holky na vodu ale čekají a tak čas 19,32 na PP 18,78 mohl být ještě lepší. Přesto holky končí na 2. místě a připisují si důležitých 8 bodů.
Po vyhlášení a předání cen vyrážíme směr Poděvousy kam nás navedou zkratkou kamarádi ze Strýčkovic. Po příjezdu a rozložení stanů vyrážíme s kluky z Vřeskovic do Ptenína na koupaliště. Po koupání nám vyhládlo a tak se stavíme ještě cestou na jídle. Večer pak probíhá volná zábava.

Druhý den ráno nás probudí pálicí slunce, vypadá to na další krásný den. Po postavení stanu a krátké snídani už netrpělivě čekáme až soutěž začne. Od pořadatelů se dozvídáme že dnešní závody přijede komentovat Standa Berkovec. Soutěž začíná. V rezervaci startovního pořadí jsme se nahlásili jako 15. Holky jako 3. Po včerejší výhře chceme dnes opět naplno bodovat a i holky chtějí nějaký ten bod urvat. Po útoku jsou však naděje na body úplně mizivé. Koš, spoje rozdělovač vše v naprostém klidu. Běh ve vysoké trávě je hodně náročný, ale bez problému. Jenže Zdeněk na odhozu zahodil celé klubko a tak i přes snahu dokončit a čas 27,05 na PP 26,99 končíme na 24. místě. Holky jako by si braly příklad z nás. Útok rozběhnutý na další pěkný čas, však dnes není přáno Ivanka zakopává a i přes okamžité zvednutí je moc daleko a nenastříká na LP je to 21,09. Dnes NP a bohužel také bez bodu. Počasí se zhoršuje a tak hned po nástupu rychle odjíždíme k domovu cestou dostáváme pořádný slejvák. Po příjezdu domů však neprší. Po víkendu jsme celkově 3 v tabulce s 90 body. Holky mají 23 bodů a náleží jim 5. místo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.