Na stránkách Vás vítá SDH Únětice
AKCE A ZÁVODY:

Muži - 2.6. Letohrad Kunčice ( EX )

3.6. Bučí ( ZCHL )

Ženy - 2.6. Nekmíř ( ZCHL )

3.6. Bučí ( ZCHL )A k t u a l i t y

Květinov a Sedlejov

8. července 2009 v 23:02 | Zdeněk
Ani jsme se nenadali a je tu opět víkend a my vyrážíme na další dvoukolo extraligy ,,Květinov&Sedlejov". Po pateční poradně v Naší klubovně jsme se rozhodli, že sraz před hasičárnou uděláme pro jistotu dříve, aby jsme aspoň jednou vyjeli v čas.
Ráno se pomaloučku scházíme a začínáme připravovat věci do auta. Před odjezdem se pro jistotu přepočítáme jestli nám někdo nechybí a vyrážíme na cestu.

Cesta nám rychle utíká a než se nadějeme jsme v Květinově. Po zaparkování a vyložení věcí si roztáhneme hadice, aby nám vyschly a jelikož máme dostatek času vyrážíme na průzkum po areálu. První zastávka je nikde jinde něž u piva a následně u jídla. Posilněni se vracíme k autu a začínáme si pomalu připravovat věci.
Neuplyne ani par minut a je hlášen slavnostní nástup. Po poradě velitelů se hbitě přesouváme k přípravné základně,kde vyčkáváme na svůj útok.A je to tu. Rozhodčí na základně nám dává pokyn k přípravě. Během tří minut máme postaveno a po zkontrolování jsme poslání na startovní čaru. Po výstřelu to vypadá slibně, ale po pár metrech běhu cítíme, že táhneme troják levý proudař odhazuje o něco dříve a následně nemůže se stříknou z první. V zápětí praská pravému proudaři hadice a po ztrátě tlaku je po nadějích. Útok končí neplatným pokusem na pravém proud byl čas 18,01. Co naděláme. Stočíme hadice a jdeme na pivo.
Po ukončení mužské kategorii shlédneme ještě útoky žen a přesouváme se do Sedlejova.
Přijíždíme jako první a můžeme si proto vybrat, kde se na dnešní noc utáboříme. Při stavbě stanu, která spíše připomínala spíše scény dvou známých kutilů PATA&MATA jsme úspěšně po pár minutách dokončili stavbu stanu a může jít slavit Alešovo dvacítku. Po pár skleníčkách se to začíná pěkně rozjíždět a vypadá to, že jen tak brzo spát nepůjdeme. Všichni popíjíme a probíráme nejrůznější věci, až po taktiku na zítřek.Oslava se protáhla až do ranních hodin, kdy nás vyrušil při usínání neznámí kolem jdoucí, který hlásal, že má plzeňskou dvanáctku.
A máme tu ráno. Nikomu se moc dvakrát vstávat nechce, ale čas rychle ubíhá a proto po snídaní jdeme poctivě připravit hadice a doufáme, že nám to dnes vyjde. Po nástupu si jdeme ještě na chvilku odpočinout,aby jsme nabrali sil.

Po pár útocích se pomalu začínáme oblíkat a chystat k útoku.

Na přípravné základně je vše v pořádku. Po přípravě jdeme drobet nejistě na start a čekáme na výstřel .A je to tu! Vybíháme. Celý předek běží co to dá, ale následně jsme zastaveni lidmi volající,, Nedal koš". Rosťa už dopředu odchází na trucink lavici, ale po chvíli k nám přichází dát si něco k snědku.Z koukneme ještě útoky holek a razíme domů. Cestou se stavíme na benzínce si spravit chuť a náladu na gabině a než se nadějeme jsme doma . Po příjezdu vybalíme rychle věcí a domlouváme se na zítřejší trénink, aby jsme před odjezdem na další extraligu pořadně potrénovali a odstranili nedostatky v útoku. Tak nám držte palce ať nám to vyjde.


Ahoj ve Vacenovicích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.