Na stránkách Vás vítá SDH Únětice
AKCE A ZÁVODY:

Muži - 2.6. Letohrad Kunčice ( EX )

3.6. Bučí ( ZCHL )

Ženy - 2.6. Nekmíř ( ZCHL )

3.6. Bučí ( ZCHL )A k t u a l i t y

Bílenice&Dražovice- Strážov

28. července 2009 v 12:42 | luban
Uběhl týden a opět další závody. Tentokrát jsme zamířili k Žichovickému rybníku a to do Bílenic&Dražovic. Předpověď počasí je jako obvykle néé moc povzbuzující, opět déšť. Jedna věc byla však povzbuzující, nejedeme moc daleko a tak si můžeme přispat. Odjez je plánován tak kolem 9 hodiny. Naše oblíbené prokletí nééé a nééé zlomit, opět odjíždíme déle. Ivča se nám někde zapomněla a tak čekáme asi 15 minut než dorazí. V 9:15 odjíždíme v koloně 4 aut. Cesta se zdá až moc rychlá a tak si jí prodloužíme nechtěnou zajížďkou, když jsme přehlédli odbočku na Žichovice. Po příjezdu bylo už několik družstev na místě. Za vydatného deště

odpojíme jen káru a zaparkujeme. Stánek nerozkládáme, nemá to cenu. Raději se schováme v místním přístřešku a v autě. Celkem se sjelo 23 týmů mužů a 6 týmů žen. Trať je tu naštěstí na ten slejvák výborná. Tým mužů jde na start jako 5 a tým žen jako 4 v pořadí. Náš tým je na startu. Výstřel a hurá vpřed. Koš je na výbornou. Zaváhání na pravém proudu, kdy Gyril vybíhá stejně jak Já na rozdělovači. I Já jsem se malinko zdržel a to se spojem B. S vodou se vůbec nečeká. I přes veškerou snahu nedobíháme na značky a jsme krátký. Sestřik tomu odpovídá na PP 18,33, ale na LP je to bohužel 21,12. dnes končíme na 17. místě a tudíž bez bodu. Ženy jsou na to o něco lépe. Jejich útok je taková standardní práce kterou předvádí v letošním roce. Škoda jen toho prostřiku na LP. Výsledný čas 23,07 na PP 20,08. Přesto vše je to dneska krásné 4. místo a dalších pár bodíku do sbírky. Po vyhlášení rychle balíme a odjíždíme. Chvilku se vyhrabáváme autem z bahna, ale podařilo se a tak pádíme směr Strážov. Do Strážcova dorazíme mezi prvníma a tak si můžeme najít nějaké suché místečko pokud tady nějaké je. Trať je místy úplně pod vodou. Večerní soutěž na 2B je po domluvě zrušena a tak může začít zábava. V noci aby té vody nebylo málo ještě začne pršet. Ranní probuzení je docela i příjemné, sluníčko svítí. Trať je ovšem pořád podmáčená. Po nástupu jsou všichni zvědavý jak si z dráhou poradí první týmy a jaké časy padnou. My nastupujeme na start jako 17 v pořadí a holky 4.

Na startovní čáře jsou ještě drobné pokyny a to počkat s plynem. Výstřel a hurááá do bahna. Na koši zaváhání na mašině se pak už nečeká a voda se hrne vpřed. Béčka i rozdělovač jsou na značkách a tak už je to jen na proudařích. Ty měli asi nejtěžší úlohu, přebrodit se přes bahno. Záklek, výstřik, malinké prostříknutí a je sraženo. Čas 18,31 a na LP 18,14. Tento výsledek stačí na 2. místo. Veliká radost a hlavně spravená chuť po nepodařených pokusech na Extralize. Holky potvrzují svůj stabilní výkon a to i na velice rozbahněné trati kde dávají čas 21,67 na PP 20,82. Dneska to stačí na 6.místo a 2 bodíky. Po vyhlášení a rozdání cen balíme a hurááá domů do suchého prostředí. V celkovém pořadí jsme se propadli o jedno místo kde se dělíme o druhou a třetí pozici s Horní Lukavicí se 70 body. Holky jsou průběžně na 6.místě s 15 body.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lumac Lumac | E-mail | Web | 15. listopadu 2011 v 15:07 | Reagovat

Good článek, ale nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko....:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.