Na stránkách Vás vítá SDH Únětice
AKCE A ZÁVODY:

Muži - 2.6. Letohrad Kunčice ( EX )

3.6. Bučí ( ZCHL )

Ženy - 2.6. Nekmíř ( ZCHL )

3.6. Bučí ( ZCHL )A k t u a l i t y

Nezdar v Malinci

24. června 2009 v 11:33 | Luban
Dne 13.6.2009 nás čekal tuhý boj v Malinci. Soutěž je vypsaná na dvě kola podle ZCHL, ale na 2B a lepší čas se počítá. Tým mužů si docela věří. V duchu si myslí na první místo, ale opak je pravdou. Vůbec se nedaří. V prvním útoku je košík takzvaně na jistotu. Voda nejde vůbec špatně, ale prostřik díky silnému větru je veliký a čas 16,74 hovoří za své. Při druhém útoku sem se při rozcvičce nějak zapovídal a vůbec jsem si nevšiml že se už připravujeme na základně.

Pak to na základně bere rychlý spád. Připravit základnu, zavázat tretry, helmu, opasek a rychle na start. Na koši mírné zaváhání voda jde přesto kupředu.Vše jinak klapne na 100%. Po výstřiku a sklopení terčů je opět čas nad 16 vteřin. Červený praporek však značí náš pokus jako NP. Chyba byla u Rosti " spadnul koš". Celkově končíme na 4. místě.
A jak si vedly naše holky??? Holky se připravují pečlivě a to díky Jirkovi, který si vzal jejich rozcvičku na starost. Na startu jsou holky jako obvykle hodně nervózní. Padá výstřel rychlý náběh, spojky výborně už jen to doběhnout. Na stroji je práce až moc opatrná a tak holky mají dostatek času, ale prostřiku to nezabrání. Čas je 23,42. Druhý útok je takřka na chlup stejný. Mašina jde o něco více do otáček, záklek, výstřik a opět prostřik. Čas je 22,26. Holky obsazují celkové 2. místě. Po soutěži si dají holky takový menší trénink. Ten však nedopadá o moc lépe a tak raději rychle na večerní "MEGA OSLAVU".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.