Na stránkách Vás vítá SDH Únětice
AKCE A ZÁVODY:

Muži - 2.6. Letohrad Kunčice ( EX )

3.6. Bučí ( ZCHL )

Ženy - 2.6. Nekmíř ( ZCHL )

3.6. Bučí ( ZCHL )A k t u a l i t y

MEGA OSLAVA

24. června 2009 v 20:37 | Zdeněk
Je po závodech a my pomalu vyrážíme domů na očekávanou oslavu. Po příjezdu a vyložení věci se již statečně vrháme do hospody. Po chvilce zjistíme, že se oslava ještě nerozjela na plné obrátky a z taktických důvodů se proto přesouváme na skok domů, abychom se hodili do gala.
Již se blíží sedmá hodina a pomaloučku se začínáme scházet v naší klubovně. Po chvilce jsou tu všichni oslavenci a oslava muže oficiálně začít. Slova se ujímá nikdo jiný něž Náš starosta Jirka Česal, který jako jediný slaví dvoje narozeniny.Ptáte se jak to?
Rád Vám to vysvětlím. Vyjma své narozeniny se nám Jirka pochlapil a spolu se svou ženou Pavlou přivedli na Svět 4.6.2009 "Aničku". Velká gratulace za celý sbor. Ale zpátky k Jirkovo projevu. Po pár úvodních slovech bla bla bla …. se dostáváme k tomu hlavnímu a to oficiální gratulaci oslavencům mezi nimiž byli : ,,Zdeněk Jakubčík 36 let, Roman Konjata 30 let, Petr Skala 45 let, Veronika Rotová 19 let, Rosťa Lukáč 18 let, Zdeněk Balvín 21 let, Jirka Česal 39 let a Anička no pár dnů". Po předání dárků přichází jejich rozbalení s odůvodněním, nad kterým jsme se všichni zasmáli. A jde se slavit!
Ze začátku se držíme zkrátka, ale po pár kořalkách a pivech to začínáme rozjíždět a je tu první obnažené tělo, které hned následují další. Jak by řekla Kelišová ,,Sodoma Komora". Mezi oběti Našeho řadění můžu jmenovat stůl, který jak si nevydržel a nějakou tu sklínku. Až vypnutí pojistek ukončilo naší zběsilou jízdu , která začala tak nevinně.


Za rok ahoj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.