Na stránkách Vás vítá SDH Únětice
AKCE A ZÁVODY:

Muži - 2.6. Letohrad Kunčice ( EX )

3.6. Bučí ( ZCHL )

Ženy - 2.6. Nekmíř ( ZCHL )

3.6. Bučí ( ZCHL )A k t u a l i t y

Krušnohorský výlet

11. června 2009 v 0:19 | Aleš
Tak se Vám zase hlásíme a musíme vám říci že máme za sebou krásný, i když po závodní stránce ne moc povedený víkend, ale což , jinak to bylo SUPER :o)
Tak kde bych mě vůbec začít povídat. Asi od začátku co??? :o)
Víkend 6.6. a 7.6.2009 jsme měli volno, žádná ZČHL se neběží a tak vyrážíme si vyzkoušet útoky do Klášterce nad Ohří a především k našim vzdáleným kamarádům do Chrášťan na jejich Krušnohorskou ligu.
Ještě v pátek před odjezdem jsme si zašli na pivo a naplánovali jsme trasu a čas v kolik se vyjede, ale znáte to čím víc se plánuje tím se víc zdržujete. V 6:45 je nástup. V 7 hodin už máme být na cestě, ale nebylo tomu tak ještě ve čtvrt na 8 jsme stáli před hasičárnou a Petr lovil ze svého auta GPS navigaci, abychom dobře dojeli. Teď už máme snad všechno a můžeme spokojeně vyrazit na cestu. Ovšem problém byl hned na světě, jelikož Paní GPS si vzala do hlavy že musíme jet po dálnici, ale bez dálniční známky to prostě nejde, tak necháváme GPS stranou a jedeme podle sebe. Nakonec za Karlovicemi si Paní GPS uvědomuje, že je i jiná cesta a tak se už řídíme podle ní.

Uběhla necelá hodina a půl jízdy, už jsme skoro na místě, ještě pár vesniček a v dáli je už
vidět Klášterec nad Ohří " Huráááá". Jen co jsme přijeli na místo, tak nás uchvátil krásný stadion na kterým se bude běhat. :o) Po rozkoukání nás hned vítají naši zmiňovaní kamarádi z Chrášťan a nabízejí nám nocleh v jejich klubovně a hasičárně zároveň. Takový luxus jsme opravdu nečekali. Mysleli jsme si, že přespíme někde na louce s hasiči a hasičkami jak je u nás na ZČHL zvykem. Nu, ale tahle nabídka nejde odmítnout a hned kýváme, že souhlasíme. :o)
Tak a dost kecání a de se na věc vytahali jsme z auta věci potřebné k hasičskému zavodění, připravili se a čekali, až na nás přijde řada(15), nadešla hodina pravdy. :o) Na základně ještě všechno klape jak má. Vše je připraveno, jde se na start. Padá výstřel vše je v pořádku. Košík se povede na jedničku. Všechno je teď jen a jen na klukách vepředu. Stroj jde ihned, žene vodu dopředu bez jakéhokoliv slitování buď a nebo. Říkali jsme že nemá smysl čekat.:o) A je to tady, první chybička na rozdělovači, bohužel ta nejpodstatnější Luban nemůže zapojit Céčko. :o( Je po útoku.skončili jsme v Nku. Ale co, jde se dál. Zítra nás čekají závody v Chrášťnech. Tam se moc těšíme. :o) Musíme poděkovat i Chrášťanským že nám neujeli a dovedli nás k nim do Chrášťan. Odpoledne nám bylo sděleno že pokavaď budeme chtít můžeme je večer doprovodit na zábavu do Břízy. Jasně, hned jsme kývali hlavami jako o závod div nám neupadly. :o) Sice to bylo trochu dál, ale dorazit jsme dorazili. Trochu jsme popili, pokecali, zatancovali, ale to nejpodstatnější bylo, jak už psali Chrášťany na svých stránkách " Navázali nová přátelství". :o)
Kolem druhé hodiny ranní jsme vyrazili zpátky do hasičárny v Chrášťanech. Kde jsme spokojeně přenocovali za což Vám mockrát děkujeme!!! Bylo to od vás moc hezký. :o)
Druhý den pořádají závody právě Chrášťany a my jsme se tolik těšili, že jsme nemohli ani dospat a už kolem 6 hodiny postupně vstáváme. Kolem 9 hodiny se odjíždělo.
Vypakovali jsme se z hasičárny a i když se nikomu nechtělo sbalili jsme věci a odjeli na závodiště.Všechno bylo výborně připraveno. Závodění trať byla přímo vymazlená na perfektní čas. My jsme zase vyčkávali na náš útok. Ještě jsme povzbudili Chrášťanský kluky a šli se připravovat. Na přípravný základně byla nálada dobrá nikdo si ani nepřipouštěl že by se něco mělo zkazit nebo zkomplikovat. Nevyšlo to včera, vyjde to dneska. Je řada na nás. Naskládali jsme věci na základnu. Pečlivě připravili a odebrali se na start. Padl výstřel a už nešlo nic zastavit o taktizování ani zmíňka " buď a nebo". Koš klapnul i když ne úplně 100%, ale hlavně že drží. Plný plyn a ať se vepředu zblázní. :o) Kluci bojovali až do posledního okamžiku , ale Luban opět zaváhá na rozdělovači. Béčko nééé a nééé zapojit. Pak je to jedna velká honička dotáhnou. Zkracuje se vedení o 7 metrů. Špatný rozhoz u rozdělovače dělá také své. Céčka letí 5 metrů do vzduchu a vytrhává na pravém proudu Gyrilovi z ruky céčko. Je opět po útoku. Na levém proudu Matty ještě stačí se štěstím sundat v čase 17,32 a to i přes prostřik a velikou vzdálenost nástřiku. Celkem je to ale opět NP. Přesto všechno to byl úžasný víkend s Chrášťanskými hasiči, hasičkami. :o) Po odběhnutém útoku jsme se rozhodli že počkáme na útok holek z Chrášťan a vyrazíme směrem k domovu, myslím Únětice. :o) Chtěli jsme být dříve doma a trochu se vyspat po náročném víkendu. Od holek jsme ještě dostali na cestu pár kremrolí. Rozloučili jsme se s nimi a pomalu vyrazili.DĚKUJEM všem Chrášťanským hasičům za pěkný víkend strávený s nimi!!!
Tak zase někdy někde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.