Na stránkách Vás vítá SDH Únětice
AKCE A ZÁVODY:

Muži - 2.6. Letohrad Kunčice ( EX )

3.6. Bučí ( ZCHL )

Ženy - 2.6. Nekmíř ( ZCHL )

3.6. Bučí ( ZCHL )A k t u a l i t y

Bučí a Krašovice

30. června 2009 v 23:48 | Luban

Dne 20.-21.6.2009 je pro Nás hlavní programem 3. a 4. kolo ZCHL. Závody se uskuteční v okresu Plzeň-sever a to v Bučí, kde proběhlo 3. kolo. A hned v sousední vesnici Krašovice proběhlo 4. kolo. Na soutěže vyrážejí obě družstva. U hasiččárny je sraz v 8.45. Výjezd je plánován na 9 hodinu. S velikým překvapením se sejdeme všichni včas, že by všichni byli tolik natěšeni??? Cesta uplyne jako voda a před 10 hodinou už přešlapáváme v Bučí u připravené dráhy. Dlouhou chvíli si krátíme kopáním s míčem, ale brzo nás to přestává bavit.

Mezi tím většina družstev už dorazila a pomalinku se blíží nástup. Nástup je proveden ve smuteční rozpoložení. Náhlá smrt Míli Pytlíka všechny zaskočila a dojde i na nějakou tu slzu. Po nástupu přichází na řadu závodění. Na start jdeme jako 13. Holky jdou na řadu jako 6.
Náš útok nevypadá špatně, ale zádrhel na koši je přeci jen znát. Malinké zaváhání se objeví i na rozdělovači i přesto vše dokončíme svůj pokus v dobrém čase 18,37(LP 17,85). V celkovém pořadí končíme na 4. místě. Holkám dneska na dobré místo stačí celkem průměrný čas kolem 20 vteřin. Holky svoji šanci zahazují. Na levém proudu nééé a nééé spojky do sebe. Brzo voda, upuštění rozdělovače a dlouhé sestřiky dávají dohromady čas 25,27( PP 22,69). Celkové umístění je 7. místo. Následuje nástup a předání cen. Rychle pak odjíždíme do Krašovic na další kolo ZCHL a kde i přenocujeme. Po příjezdu zaberem flek hned vedle Úherců. Večerní soutěž se rozhodnem že nepoběžíme a budeme se věnovat posezení s kluky z Vřeskovic.

Posezení se protahuje až do ranních hodin. Ráno nás překvapí pálicí slunko, které nás vyžene ze stanů. Po snídani a drobné ranní očistě je ještě dostatek času a tak si každý krátí čas po svém. Je tu nástup. Pár informací ze strany pořadatelů a hurááá na věc. Na start jdeme opět 13. Holky jdou 7. Před naším útokem se zatáhlo. Začíná drobně pršet. Na základně nás už skrápějí veliké kapky deště. Je tu výstřel opět zaváhání na koši. Voda letí vpřed. Prostřik na LP je znát. Výsledný čas 18,69 na PP 17,34( nejrychlejší proud dne). Celkové umístění je 5 místo. Holkám se dnes podaří pěkný útok. Je tam zaváhání na koši, ale perfektní sestřiky a čas 21,52 ( PP 21,41). Celkové umístění je 6 místo. Po skončení závodů balíme a odjíždíme k sladkému domovu. Po 4. kole jsme v průběžném hodnocení na 1.místě s 53 body. Holky jsou na 6.místě s 9 body.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.