Na stránkách Vás vítá SDH Únětice
AKCE A ZÁVODY:

Muži - 2.6. Letohrad Kunčice ( EX )

3.6. Bučí ( ZCHL )

Ženy - 2.6. Nekmíř ( ZCHL )

3.6. Bučí ( ZCHL )A k t u a l i t y

O pohár starosty Seč

27. května 2009 v 23:39 | Luban
Je tu další týden 9.5.2009 a My vyrážíme do nedaleké Seče. Z předchozích ročníků můžu říct, že i když je to asi nejbližší soutěž tzv. přes kopec, tak naše bilance neni zrovna povzbudivá. Ale co, každý den není posvícení a tak vyrážíme. Počasí se vyvedlo a proto není divu, že hned po příjezdu několik členů netrpělivě vyhlíží stánek s nápoji. Soutěž začíná ve 13:00 hod. Běhá se podle pravidel Zchl, ale časy se sčítají.

Tyto pravidla zná snad skoro už každý a tak se jde hned na věc. Naše družtvo mužů nastupuje jako třetí v pořadí. První pokus po zaváhaní na rozdělovači se naštěstí nepočítá. Časomíra nesepla a tak máme opravný pokus. Tento pokus klapne na výbornou až na menší prostřiky, ale výsledek výborný 17,87 a PP dokonce magických 16,89. Druhý pokus klapne snad ještě lépe ale proudaří se nějak nemohou trefit. Čas ale opět výborný 17,76. Součet časů 35,63 nám stačí na vytoužené 1. místo.
A co naše Holky??? Na start jdou jako první. Holky v mírné nervozitě rozbíhávají svůj útok. Paráda holky si dávají svůj osobáček v novém složení 20,44. I druhý pokus je perfektně rozběhnut, ale prostřik na PP a čas 22,03 znamená součet 42,47 a celkové druhé místo. Nevadí přístě jim už ukážete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.