Na stránkách Vás vítá SDH Únětice
AKCE A ZÁVODY:

Muži - 2.6. Letohrad Kunčice ( EX )

3.6. Bučí ( ZCHL )

Ženy - 2.6. Nekmíř ( ZCHL )

3.6. Bučí ( ZCHL )A k t u a l i t y

Květen 2009

O pohár starosty Seč

27. května 2009 v 23:39 | Luban
Je tu další týden 9.5.2009 a My vyrážíme do nedaleké Seče. Z předchozích ročníků můžu říct, že i když je to asi nejbližší soutěž tzv. přes kopec, tak naše bilance neni zrovna povzbudivá. Ale co, každý den není posvícení a tak vyrážíme. Počasí se vyvedlo a proto není divu, že hned po příjezdu několik členů netrpělivě vyhlíží stánek s nápoji. Soutěž začíná ve 13:00 hod. Běhá se podle pravidel Zchl, ale časy se sčítají.

Tyto pravidla zná snad skoro už každý a tak se jde hned na věc. Naše družtvo mužů nastupuje jako třetí v pořadí. První pokus po zaváhaní na rozdělovači se naštěstí nepočítá. Časomíra nesepla a tak máme opravný pokus. Tento pokus klapne na výbornou až na menší prostřiky, ale výsledek výborný 17,87 a PP dokonce magických 16,89. Druhý pokus klapne snad ještě lépe ale proudaří se nějak nemohou trefit. Čas ale opět výborný 17,76. Součet časů 35,63 nám stačí na vytoužené 1. místo.
A co naše Holky??? Na start jdou jako první. Holky v mírné nervozitě rozbíhávají svůj útok. Paráda holky si dávají svůj osobáček v novém složení 20,44. I druhý pokus je perfektně rozběhnut, ale prostřik na PP a čas 22,03 znamená součet 42,47 a celkové druhé místo. Nevadí přístě jim už ukážete.

Bezděkov pod Třemšínem- tréninkový kemp

27. května 2009 v 11:31 | Luban
Dne 2.-3. 5. 2009 jsme se po dlouhé zimní přestávce zúčastnili tréninkového kempu. Tato soutěž je rok od roku prestižnější a není divu, že na některé týmy vůbec nedojde. Naše družstva se do výberu dostávají a tak většina členů se už nemůže ani dočkat. První den soutěž probíhá na 3B u mužů a na 2B u žen. Náš tým obsadil slušné 7. místo a nebýt prostřiku na levém proudu mohla být i ta pomyslná bedna. Holkam se moc nevede, ale musím zdůraznit že jejich tým běhá teprve pár týdnů.A tak i přes poslední místo jsou holky spokojené. Následuje noční soutěž. V té dáváme NP a krčíme se až na konci tabulky. Holek se drží smůla a dávají také NP. Po ukončení prvního dne

následuje volná zábava. Druhý den se začíná už v 10:00. Dnes je jen malá změna běhá se podle pravidel Brdské ligy. Na start jdeme první a dáváme slušných 15,94. Tento čas nám stačí na 5. příčku a to znamená i postup do vyřazovacího boje. Tam nastupujeme proti Malinci. Souboj je dost vyrovnaný, ale s časem 16,06 postupujeme dál. Další náš soupeř je účastník Extraligy Žernovník. Náš tým se nezalek a po chybě Žernovníku jsme si v poklidu doběhli pro účast ve finále. Ve finále narážíme na další vynikající tým a to Pavlov. Po strhující bitvě hážeme helmy do vzduchu a radujeme se s časem 15,48 vítězíme. Naše holky v ten den bojujou a vyplácí se, čas 22,84 jim stačí na 4 místo a to znamená vyřazovací boj. Tam se hned na začátek utkají s hlavním favoritem Nevcehle. Holky dávají 23,33 a nepostupují dále. Škoda, bylo to krásně rozběhnuté. Holky se ještě utkají o celkovou třetí příčku s týmem Mrtník. Ale i tento souboj prohrávají. Celkové umístění je takové muži 9. místo a ženy 7. místo.